Gmina Iłów

Karnawał w Przedszkolu Samorządowym w Iłowie

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
   Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
  W dniu 09.02.2019r. w Przedszkolu Samorządowym w Iłowie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia w sali GOK w Iłowie pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, czarownice, piratów, policjantów, strażaków, kowbojów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Rodzice także przyłączyli się do zabawy. Oni także zaprezentowali swoje stroje karnawałowe.
  Atrakcją spotkania były animatorki, które zachęcały dzieci do zabawy. Na sali podczas pląsów, konkursów zrobiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom, rodzicom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz za poczęstunek. Podziękowania kierujemy także do dyrekcji GOK w Iłowie za udostępnienie sali i obsługę muzyczną.
opr. Iwona Banasiak
zam. Katarzyna Zwierzchowska