Zamknij
Gmina Iłów

Oferta Pracy

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko:

ANKIETER
na terenie powiatu sochaczewskiego * - 1 etat

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stabilne warunki pracy,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres zadań:

  • realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami oraz notowań cen w placówkach handlowych i usługowych,
  • analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowań,
  • komputerowa (z wykorzystaniem urządzeń mobilnych) rejestracja wypełnionych ankiet.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dyspozycyjności i mobilności,
  • predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
    • umiejętności nawiązywania kontaktów,
    • pozytywnego podejścia do klienta,
    • rzetelności i terminowości,
    • umiejętności organizacji pracy własnej,
    • radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
    • taktu i zachowania poufności.

Oferty: CV, list motywacyjny z oświadczeniem** zamieszczonym poniżej

prosimy przesłać do 31.08.2019 r. na adres:

kadryuswaw@stat.gov.pl

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie

ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa

tel. 22 464 22 57

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania

telefonicznie lub poprzez e-mail.

*    pracodawca zastrzega możliwość powierzenia części realizowanych ankiet także w powiatach ościennych oraz w Płocku

**  brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w prowadzonym naborze.

Dokumenty do pobrania.