Zamknij
Gmina Iłów

Finał X Turnieju Warcabowego o tytuł Mistrza Gry w Warcaby klas 0-III Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
11 maja 2021 r. w Auli Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie  odbyły się rozgrywki finałowe X Turnieju Warcabowego o tytuł Mistrza Szkoły w kategorii klas 0-III. Turniej odbywał się w dwóch etapach. I etap polegał na wyłonieniu Mistrzów Klas pod opieką wychowawców klas 0 - III. Uczniowie grali systemem „każdy z każdym”. Mistrzem klasy został ten uczeń, który wygrał wszystkie rozgrywki lub miał najwięcej wygranych.

klasa III  - Hubert Korczak,

II etap miał za zadanie wyłonienie Mistrza Szkoły w kategoriach klas 0-III. Finał uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Majchrzak wspierając uczniów i motywując do walki o tytuł zwycięzcy. Finaliści rozgrywek klasowych w pełnym skupieniu, niejednokrotnie zaskakując sędziów zaangażowali się w gry.

Mistrzem Szkoły klas 0-III został Krystian Kopka uczeń klasy II.

Wicemistrzem Szkoły został Hubert Korczak kl. III, a III miejsce zajął Adam Dałkiewicz z klasy 0 B.

Uroczyście, w obecności Pani Dyrektor Anny Majchrzak i organizatorów zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, medale, nagrody i puchar zwycięzcy.

Honorowy patronat nad Turniejem objęła Pani Dyrektor Anna Majchrzak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział!