Gmina Iłów

Program ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Program ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie (I tydzień)

13.02.2017

14.02.2017

15.02.2017

16.02.2017

17.02.2017

18.02.17

19.02.17

9.30 -15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy,

 

10.30 – 13.30

- zajęcia sportowo – rekreacyjne w hali sportowej

(gry i zabawy zespołowe)

 

 

 

13.30 – projekcja filmu „Bella i Sebastian”

9.30 -15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy,

 

10.00 -  14.00 warsztaty decoupage (prowadzą Agnieszka Kęska i Joanna Regulska

-wystawa i  kiermasz wykonanych prac

 

14.00 – 15.00 zajęcia na świeżym powietrzu

 

16.00  - wyjazd zespołu Teraz My z koncertem do Sochaczewa


9.30 -15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy,

 

10.00 – spotkanie z sokolnikiem

 

11.30 – 14.00

- gra terenowa w lesie

 

14.00 – 15.00

Śpiewać każdy może (karaoke)


9.30 -15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy,

 

10.00 – wycieczka do Pałacu w Sannikach

W programie:

* zwiedzanie z przewodnikiem

* warsztat plastyczny

* warsztat muzyczny

13.40 – projekcja filmu „Bella i Sebastian 2”





8.00 -15.00

 

-wycieczka do Warszawy

W programie:

  • kręgielnia,

 

  • pizzeria - z własnoręcznym wypiekiem pizzerinek)

 

  • kino interaktywne (film Królestwo zwierząt)

 

  • wizyta w McDonalds

nieczynne

nieczynne


 

 

Program ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie (II tydzień)

20.02.2017

21.02.2017

22.02.2017

23.02.2017

24.02.2017

25.02.2017

26.02.2017

9.30 -15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy

 

Bajarka opowiada – czytanie bajek naszych babć

 

Zajęcia plastyczne (robimy kukłę Marzanny)

 

15.30 – 18.00 zajęcia wokalne zespołu Teraz My




 

 

8.00 – 18.00

 

wycieczka do Aquaparku FALA w Łodzi

9.30 -15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy,

 

10.00 – 12.00 spacer w plenerze

 

12.00 – 15.00

Mam talent (piosenka, taniec, recytacja, inne uzdolnienia)

 



9.30 – 15.00

- słodki poczęstunek z okazji Tłustego Czwartku

(układamy rymowanki o Tłustym Czwartku)

(sala pod sceną)

 

12.00 – 13.00

Zumba Kids (prowadzi Alicja Wargocka)

 

13.00 – 15.00

zabawa karnawałowa

9.30 – 15.00

- gry planszowe (chińczyk, scrable, bingo itp., hokej stołowy

 

10.00 – objazd wozem „cygańskim” P. Tomasza Sobótki  po terenie nadwiślańskim zakończony ogniskiem z kiełbaskami ( jak będzie śnieg pojedziemy kuligiem)

 

15.00 – 17.00 zajęcia wokalne zespołu Teraz My

 


nieczynne

nieczynne

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij